Gå videre til hovedindholdet

Lejer søger bolig i Roskilde

Lejer søger lejlighed elle andelsbolig i Roskilde.

Boligen skal være ca. 100 m2 fordelt på min. 3 værelser.
Altan eller terasse er derudover en betingelse for interesse.

Er du på udkig efter en bolig i Roskilde eller står du muligvis og har en på hånden?
Hvad enten du kan nikke ja til det ene eller det andet, så gør dig selv den tjeneste at besøge landets førende boligportal, Boligønsker.dk og tag første skridt i jagten på en bolig eller køber.

Kommentarer

Populære opslag fra denne blog

næstved boliger

Bolig i Næstved - drømmer du om at flytte til Næstved kan se alle ledige boliger i Næstved her! naestved-boliger.dk næstved boliger

Andelsboliger til salg i Danmark

Alle andelsboliger til salg i Danmark kan findes her! Find din næste andelsbolig i dag http://www.andelsboliger.dk/andelsboliger-til-salg-i-danmark/ Andelsboliger til salg i Danmark

Boliger til leje

Kig her, hvis du leder efter boliger til leje Her finder du stort set alle ledige boliger i Danmark - herunder boliger til leje. Her kan du hurtigt - og med et minimalt tidsforbrug - få et overblik over de lejeboliger, andelsboliger og ejerboliger, der lige nu er til rådighed på markedet. Vælg de t geografiske område, der er relevant for dig og specificer din søgning yderligere. Boligdeal.dk er et førende dansk medie for annoncering af lejeboliger, andelsboliger og boliger til salg.