Gå videre til hovedindholdet

Lejer søger bolig på 125-150 m2 i Østjylland

Netop nu er en børnefamilie på udkig efter et rækkehus eller en villa i Østjylland på 120-150 m2.

Blandt byer, som har interesse er bl.a. at nævne:
Århus N, Åbyhøj Risskov, Egå, Mårslet, Lystrup, Hjortshøj, Hornslet og Skødstrup.

Er du på udkig efter en bolig i Danmark? Så kom nemt og effektivt i kontakt med relevante udlejere og sælgere på boligmarkedet.


Kommentarer

Populære opslag fra denne blog

næstved boliger

Bolig i Næstved - drømmer du om at flytte til Næstved kan se alle ledige boliger i Næstved her! naestved-boliger.dk næstved boliger

Andelsboliger til salg i Danmark

Alle andelsboliger til salg i Danmark kan findes her! Find din næste andelsbolig i dag http://www.andelsboliger.dk/andelsboliger-til-salg-i-danmark/ Andelsboliger til salg i Danmark

Boliger til leje

Kig her, hvis du leder efter boliger til leje Her finder du stort set alle ledige boliger i Danmark - herunder boliger til leje. Her kan du hurtigt - og med et minimalt tidsforbrug - få et overblik over de lejeboliger, andelsboliger og ejerboliger, der lige nu er til rådighed på markedet. Vælg de t geografiske område, der er relevant for dig og specificer din søgning yderligere. Boligdeal.dk er et førende dansk medie for annoncering af lejeboliger, andelsboliger og boliger til salg.