Gå videre til hovedindholdet

Lejer søger bolig i Næstved

Lejer søger bolig til leje i Næstved. Jeg ønsker at finde en billig lejlighed, gerne studiebolig, med mindst 2 værelser.

Boligen skal være mellem 35-45 m2

Er du på udkig efter bolig i Kbh? Eller råder du over en lejlighed du ønsker at sælge eller udleje, så besøg landets førende portal for salg og udlejning af private boliger, Boligønsker.dk.

På boligdeal.dk kan du se ledige boliger og komme i direkte kontakt med potentielle udlejere eller sælgere allerede i dag!


Kommentarer

Populære opslag fra denne blog

næstved boliger

Bolig i Næstved - drømmer du om at flytte til Næstved kan se alle ledige boliger i Næstved her! naestved-boliger.dk næstved boliger

Lejligheder i svendborg

Søger du en lejlighed i Svenborg? Lejligheder i Svenborg kan findes ved at tage et kig her! http://www.boligdeal.dk/lejligheder-i-svendborg/ Lejligheder i svendborg

Andel på Fyn

Ønsker du at finde en andel på Fyn? Så tag et kig her blandt alle andele på Fyn! http://www.andelsboliger.dk/andel-paa-fyn/ Andel på Fyn